Hakkımızda | Akademia

📗 Misyonumuz

Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.

📘 Vizyonumuz

Eğitim bilimleri alanında yapılan kuramsal ve uygulamalı araştırmalar yoluyla bilgi üretimine katkıda bulunarak; bireylerin eğitim hakları, eşitlik ve insan haklarına saygı temelinde toplumun eğitim sorunlarını irdeleyen, çözüm önerileri geliştiren ve bu yönde politikaların belirlenmesinde öncü olan; bilgi birikimini ulusal ve uluslararası akademik topluluğun, kamu ve özel kurumların, sivil toplum örgütlerinin ve bireylerin paylaşımına sunan bir eğitim kurumu olmaktır.

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Biz akademia ailesi olarak bu zorlu ve yorucu yolda siz değerli öğrencilerimizin yanındayız. Daha iyi bir eğitim almanız için canla, başla çalışıyoruz...


İNANMAK
İNANMALISIN
AZİM
BU YOLDA ÇABALAYACAK VE BÜYÜK EMEKLER HARCAYACAKSIN
PLAN
İNANDIĞIN DEĞERLE ,ÇABANI PLANLI YÜRÜTECEK PROGRAMLI DAVRANACAKSIN .
AKADEMİK KARİYERİN BAŞLIYOR...
BAŞARILAR...

Akademia ailesine kayıtlı değil misin ?